biuro@bbs-nierdzewne.pl | tel.: 790 850 058 lub 790 850 054

 

 

Ogrodzenia - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Ogrodzenia i bramy

 

Pasją naszej firmy są ogrodzenia i bramy. Cechuje nas kompleksowe wykończenie od projektu aż po sam montaż. Klientom dostarczamy produkty o innowacyjnym wyglądzie, są to głównie ogrodzenia cynkowane malowane proszkowo, ogrodzenia aluminiowe, bramy cynkowane malowane proszkowo, bramy aluminiowe malowane proszkowo, furtki cynkowane proszkowo, furtki aluminiowe malowane proszkowo, furtki aluminiowe z pochwytem nierdzewnym.
Produkcja balustrad nierdzewnych znajduje się w oddzielnych halach, ponieważ obróbka z połączeniem ze stalą czarną powoduje reakcję korozji.

Sprawdź naszą ofertę oraz zobacz Galerię realizacji tutaj: Ogrodzenia oraz tutaj: Bramy.

 

 

 

balustrady - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Balustrady

 

Produkcja balustrad nierdzewnych jest naszą najmocniejszą stroną. Projekty które realizujemy: balustrady nierdzewne wewnętrzne, balustrady nierdzewne zewnętrzne, balustrady nierdzewne w połączeniu ze szkłem, balustrady w połączeniu z drewnem. Produktem numer jeden są balustrady szklane wykonane ze szkła hartowanego i szkła bezpiecznego ESG, VSG mocowane na rotulach.

Oferta balustrad oraz realizacje tutaj: Balustrady.

 

 

 

Schody stalowe metalowe - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Schody

 

Naszym klientom wykonujemy schody stalowe i metalowe ze stali nierdzewnej oraz ze stali czarnej. Przedstawiamy klientom konstrukcje schodowe ze stali w połączeniu z drewnem, głównie buk, jesion lub dąb. Schody występują w formie zabiegu, spirali. Zewnętrzne schody ze względu na narażenie na korozje przy zewnętrznych warunkach pogodowych takich jak deszcz czy śnieg są poddawane cynkowaniu, natomiast stopnie zastępujemy kratami pomostowymi.

Zobacz nasze schody tutaj: Schody stalowe.

 

 

 

kostka brukowa - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Kostka brukowa

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów ze względu na swoją trwałość i wygląd cieszy się kostka brukowa. Oferta uzupełniona jest doskonałej jakości wzorami bądź barwami, co przekształca się na jego jak najlepszą wizję projektu. Produkcja zrealizowana prawidłowo jest gwarancją wytrzymałości. Naprawa lub wymiana kostki jest bardzo prosta. Nasza firma oferuje takie usługi klientom, robimy to profesjonalnie.

 

 

 

bramy garażowe  - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Bramy garażowe spełniające Twoje oczekiwania

Nasza firma oferuje kilka rodzajów bram, które wykonujemy. Klient ma wybór spośród bram uchylnych, rozwieranych, segmentowych czy roletowych. Bardzo ważną rzeczą pod względem wybrania bramy jest określenie wielkości pojazdu a także jego powierzchnia. Nasza oferta spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Zależy nam na tym aby klient był zadowolony z naszych usług. Gwarancją naszą jest to, że wykonujemy swoją pracę dokładnie, rzetelnie pod każdym względem.

 

 

 

akcesoria do ogrodzeń bram balustrad - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Automatyka i akcesoria do ogrodzeń, bram, balustrad

Istotnym produktem który oddziela nasz dom od świata zewnątrz jest ogrodzenie, poprzez zastosowanie automatyki w naszych bramach. Stąd też nasza firma podjęła współpracę z firmą WISNIOWSKI. Zachęcamy więc Państwa do skorzystania z naszych usług.

Zapewniamy dobrą jakość, korzystne rozwiązania pod względem każdych z naszych produktów i usług.

 

Kontakt

BBS-NIERDZEWNE DAMIAN STRĄGOWSKI
UL. KLONOWA 8
84-207 ŁĘŻYCE
NIP 588-213-67-66

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 790 850 058

tel. 790 850 054

Mapa dojazdu

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Top