biuro@bbs-nierdzewne.pl | tel.: 790 850 058 lub 790 850 054

Thursday, 28 January 2016 07:23

Schody

Written by 
Rate this item
(0 votes)

 

 

Schody stalowe metalowe - Gdańsk Gdynia Sopot

Poszczególne rodzaje schodów

Dobranie odpowiednich schodów, które będą dostosowane pod kątem technicznym, jak i estetycznym do domu to kwintesencja całego projektu. Odpowiedni wybór typu schodów to także bardzo ważna kwestia, która zdecyduje o przestrzeni całego budynku.

W ofercie firmy znaleźć można jednak schody spełniające każdy poziom kryteriów. Nawet najprostsze schody zabiegowe wykonane ze znakomitych materiałów wzbudzą zachwyt i podziw ludzkich oczu.

 

Schody stalowe - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Schody stalowe i metalowe

Większość konstrukcji schodów to schody ze stali nierdzewnej, jak i również schody stali czarnej. To niezwykle wytrzymałe, a zarazem wygodne w montażu elementy, posiadające nienaganną jakość, która będzie utrzymywała się latami. Warto wiedzieć, że każdy docenia ich uniwersalny wygląd. Dzieje się tak, ponieważ konstrukcję ze stali można zastosować wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków.

Schody stalowe są szczególnie cenione jako wyposażenie hal przemysłowych, zakładów oraz obiektów technologicznych. Gruntownym plusem okazuje się bardzo łatwy oraz lekki montaż, ponieważ schody składa się modułami. Ich nowoczesny charakter oraz prostota stanowią mocny argument, szczególnie biorąc jeszcze pod uwagę dosyć przystępną cene.

 

Schody stalowe metalowe - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Schody segmentowe

W przypadku schodów segmentowych ich charakterystyczną zaletą jest prostota, funkcjonalność, trwałość, a zarazem lekkość. Ten typ schodów pozwala na ich instalację nawet w niezbyt dużych wnętrzach. Wyraźnym atutem jest szeroki wachlarz możliwości dopasowania ich do aranżacji całego domu lub poszczególnego pomieszczenia. Dostępne są w różnych formach, choćby klasycznej drewnianej lub na konstrukcji stalowej. Prócz tego szeroki zakres kolorystyki pozwala na dużą dowolność w kwestii ich wyglądu.

 

Schody drewniane

Schody drewniane cieszą się równie dobrą trwałością pod warunkiem zastosowania odpowiednich materiałów. Znacznym plusem jest tutaj estetyka, ponieważ drewno bardzo dobrze komponuje się z wnętrzami domów. Innowacyjne rozwiązania pozwalają połączyć zalety stylu drewnianego z całkowitym bezpieczeństwem oraz wygodą. Wykonywane są nowoczesne schody takie jak zabiegowe wewnętrzne lub zewnętrzne, kręte i na konstrukcjach stalowych. Współczesna architektura w ambitny sposób potrafi łączyć wyrafinowane elementy wykonane z drewna, z stabilnymi konstrukcjami całych schodów.

 

Schody spiralne

Schody spiralne wykorzystywane są głównie podczas projektów, gdzie zależy na tym, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Przez swoją krętą konstrukcję umożliwiają zaoszczędzenie sporej powierzchni i maksymalne wykorzystanie miejsca. Jest to dzięki temu bardzo funkcjonalny element domu. Prócz tego są oczywiście obiektem, który może decydować o wystroju wnętrza. W zależności od upodobań wykonywany jest z różnych materiałów, decydujących o charakterze przestrzeni. Specyficznego charakteru nadają szczególnie schody z drewnianymi stopniami. Nowoczesny powiew świeżości wnoszą schody metalowe swoją delikatną, lecz trwałą konstrukcją. Dla wygody i bezpieczeństwa warto zamontować balustradę, która zabezpieczy użytkownika przed ewentualnym upadkiem. Bardzo ważne jest to, aby zadbać o dobrą jakość wykorzystanych elementów. Powinny być one inwestycją, która zagwarantuje komfort na wiele lat.

 

 

 

Read 4388 times Last modified on Thursday, 20 May 2021 12:34
More in this category: « Balustrady Bramy »

Kontakt

BBS-NIERDZEWNE DAMIAN STRĄGOWSKI
UL. KLONOWA 8
84-207 ŁĘŻYCE
NIP 588-213-67-66

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 790 850 058

tel. 790 850 054

Mapa dojazdu

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Top