biuro@bbs-nierdzewne.pl | tel.: 790 850 058 lub 790 850 054

Thursday, 28 January 2016 07:28

Furtki

Written by 
Rate this item
(0 votes)

furtki Wejherowo Rumia Reda

Skoncentrowana charakterystyka furtki

Furtka jest zdecydowanie elementem, który pełni określone funkcje. Jako stały element ogrodzenia musi być odpowiednio dopasowana pod względem technicznym, jak i estetycznym. Pasująca wielkość, mechanizm działania oraz rodzaj zamocowania furtki do słupków choćby za pomocą zawiasów, lub pozostałych części bramy, wpływa znacząco na jej płynne działanie. Ważne jest zainwestowanie w odpowiedni zamek, który zapewni wysokie bezpieczeństwo. Drobne elementy takie jak pochwyty zasługują również na uwagę i zainwestowane w nierdzewny rodzaj, aby furtki służyły długie lata.

Poza tym jest częścią bardzo często używaną przez domowników, dlatego jej bezproblemowe działanie jest tak istotne. W kwestii estetyki to bardzo zależne od indywidualnych upodobań a w ofertach zawierających furtki można znaleźć szeroki wachlarz produktów. Pośród nich znajdują się klasyczne i proste, jak i dużo bardziej finezyjne oraz niebanalne wyroby.

furtki Wejherowo

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na korzystanie z udogodnień takich jak choćby elektrozaczepy, których funkcją jest zintegrowanie domofonu oraz sterowania furtką. Taki zabieg znacząco podnosi bezpieczeństwo, uniemożliwiając wejście niechcianych gości na teren posesji lub obiektu. Wręcz całkowite bezpieczeństwo potrafi zagwarantować słup multimedialny. Jest to sprzęt zintegrowany z domofonem, kamerą, która rejestruje obraz dobrej jakości oraz oświetleniem. Prócz tego funkcja skrzynki na listy pozwala w bezpieczny sposób kontrolować korespondencję. Wygodnym dodatkiem w przypadku takich słupów jest również wyposażenie ich w oświetlenie LED'owe. Umożliwia to dobrą orientację po zmroku, a także dodaje doskonałego wrażenia do całokształtu estetyki urządzenia połączonego z ogrodzeniem lub bramą.

Read 3206 times Last modified on Thursday, 20 May 2021 12:32
More in this category: « Bramy Automatyka bram »

Kontakt

BBS-NIERDZEWNE DAMIAN STRĄGOWSKI
UL. KLONOWA 8
84-207 ŁĘŻYCE
NIP 588-213-67-66

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 790 850 058

tel. 790 850 054

Mapa dojazdu

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Top