biuro@bbs-nierdzewne.pl | tel.: 790 850 058 lub 790 850 054

Friday, 07 December 2018 15:19

Automatyka bram

Written by 
Rate this item
(0 votes)

 

Automatyka napędy do bram - Rumia, Wejherowo, Reda

Czy automatyka bram naprawdę ułatwia życie?

Wyobrażasz sobie wysiadać z auta gdy, na zewnątrz jest ciemno, deszczowo i zimno tylko po to, aby otworzyć bramę? Takiego przykrego doświadczenia pozwala uniknąć szeroko pojęta automatyka do bram wjazdowych oraz garażowych. Jej mechanizm działania pozwala na sterowanie najczęściej radiowe, czyli można to nazwać sterowaniem zdalnym. Wystarczy przycisk zsynchronizowanego pilota z automatem w bramie, aby móc ją otworzyć, a następnie zamknąć bez naszego udziału.

Współczesne osiągnięcia pozwalają zastosować te środki w przypadku wręcz każdej bramy. Istotne jest zadbanie o odpowiedni montaż, gdyż w przypadku usterki mogą wystąpić w przyszłości problemy z jego funkcjonowaniem. Należy pamiętać o dostosowaniu napędu do wielkości bramy oraz jej obciążenia. Odpowiednie parametry oraz właściwości materiałów, z których wykonany jest produkt, pozwolą potraktować jego zakup jako inwestycję we własny komfort.

 

Jaki wybór napędu do bramy będzie bezpieczny i odpowiedni?

W przypadku bramy dwuskrzydłowej, której maksymalna rozpiętość skrzydła wynosi 4 m, idealnym wyborem będzie napęd FAAC 414. Ten napędy do bramy sprzedawany jest w formie osobnego napędu oraz całego pakietu akcesoriów, które są niezbędne do jego dobrego działania. Charakterystyczne lub określone rodzaje obciążenia znajdziemy w przypadku bram przesuwnych, które dzielą się na takie o obciążeniu maksymalnym do 500 lub 600 kg. Niezawodny napęd BFT DEIMOS ULTRA BT A600 zawiera scalony komplet elementów, który wystarczy tylko zamontować.

Nowoczesna automatyka do bram cechuje się coraz lepszą szybkością oraz inteligentnym systemem, który potrafi zapamiętać nawet krańcowe położenia bramy. Prócz tego możliwe jest częściowe otwieranie bramy, nazywane funkcją furtki. Złożoność systemów podnosi komfort bezpieczeństwa domowników, dzięki kontrolowaniu stanu każdego urządzenia oraz informowaniu o ich ewentualnych usterkach lub występujących problemach Jednym z napędów, który posiada tak niezwykłe właściwości to model w tym przypadku do przesuwnej bramy FAAC 740. Maksymalny ciężar tego napędu wynosi do 500 kg. Sprzedawany także w formie zestawu wraz z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.

Read 3316 times Last modified on Thursday, 20 May 2021 12:32

Kontakt

BBS-NIERDZEWNE DAMIAN STRĄGOWSKI
UL. KLONOWA 8
84-207 ŁĘŻYCE
NIP 588-213-67-66

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 790 850 058

tel. 790 850 054

Mapa dojazdu

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Top