biuro@bbs-nierdzewne.pl | tel.: 790 850 058 lub 790 850 054

Thursday, 31 October 2019 12:34

Ogrodzenia betonowe

Written by 
Rate this item
(0 votes)

 

Ogrodzenia Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

 

Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Czy tego powodem jest solidne bezpieczeństwo, które gwarantują? A może zapewnienie prywatności na własnej posesji? Powody zależą tylko i wyłącznie od Klienta, jego potrzeb i zachcianek.

 

 

ogrodzenia betonowe Rumia

Bogactwo wzorów ogrodzeń betonowych

Beton jest wbrew pozorom materiałem dosyć uniwersalnym, pozwala na uzyskanie dowolnej formy i kształtu, a ponadto można go pokryć różnorodnymi farbami. Zwykle spotkać się można z ogrodzeniami jednostronnymi lub dwustronnymi, zależnie od tego, czy zależy nam na ozdobieniu również wewnętrznej części posesji. Największy efekt uzyskuje się poprzez wybór między ogrodzeniami pełnymi a ażurowymi. W przypadku tych pierwszych wielu Klientów decyduje się na wzory, które mogą imitować np. naturalny kamień, cegłę lub równo ciosane betonowe bloczki. Taki wybór jest idealny dla miłośników prostych, niezawodnych form, które z biegiem lat nie przestają być modne. Aby jeszcze bardziej odciążyć wygląd konstrukcji betonowej, istnieje możliwość dodania elementów drewnianych, które w subtelny sposób nadają całej konstrukcji nowoczesnego wyrazu. Ażurowe ogrodzenia betonowe są klasycznym sposobem na częściowe schowanie posesji, dzięki czemu zachowujemy równowagę estetyczną. 

ogrodzenia betonowe Wejherowo Poprawny montaż i wysoka jakość materiałów to podstawa

Aby jak najlepiej zatroszczyć się o swoje ogrodzenie, warto wybrać montaż przez profesjonalistów.Ich wieloletnie doświadczenie pozwoli sprawnie i szybko zamontować każdy element, a specjalistyczne metody zapewnią wieloletnie bezpieczeństwo całej konstrukcji.
Bazą dla odpowiedniego ogrodzenia jest oczywiście jakość zastosowanych materiałów, ponieważ to one decydują o trwałości i wytrzymałości produktu. Nawet najmniejsze elementy są równie ważne, jak całe przęsła ogrodzenia, o czym doskonale wiedzą profesjonalne firmy.

ogrodzenia betonowe Reda

Właściwości techniczne gwarantujące odporność na uszkodzenia

Beton sam w sobie jest materiałem o dużej wytrzymałości, przez co doskonale nadaje się na ogrodzenia. Zapewnia dużą stabilność, jego powierzchnia pozostaje przez długi czas bezproblemowa, a dla jeszcze lepszej jakości można wprowadzić ulepszenia. Mowa tutaj głównie o wzmocnieniu przęseł dodatkowymi drutami, które pomimo swojej niedużej wielkości znacznie podnoszą parametry techniczne ogrodzenia. Jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza w przypadku ogrodzeń terenów przemysłowych lub szkolnych.

 

Miejsca, w których ogrodzenie betonowe sprawdzi się najlepiej

Solidnie wykonane ogrodzenia betonowe gwarantują niemal maksymalne bezpieczeństwo i prywatność. Wysokie przęsła z ciężkiego tworzywa skutecznie uniemożliwiają uszkodzenie go, a sama posesja jest zabezpieczona przed spojrzeniami niepowołanych osób. Właściwości ogrodzeń betonowych czynią ich idealnymi kandydatami do wszelkich posesji prywatnych, strzeżonych terenów przemysłowych, a nawet obiektów sportowych czy szkół. Prócz ochrony stanowią ozdobę, która wytrzyma wiele lat w bardzo dobrym stanie.

bloczki ogrodzeniowe betonowe 1bloczki ogrodzeniowe betonowe 2bloczki ogrodzeniowe betonowe 3bloczki ogrodzeniowe betonowe 4

Więcej bloczków zobaczysz TUTAJ

 

ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 1ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 2

ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 3ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 9ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 4ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 5ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 6ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 7ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 8ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 10ogrodzenia betonowe - bloczki betonowe 11

Przykładowe realizacje:

ogrodzenia betonowe Reda 1ogrodzenia betonowe Rumia 1ogrodzenia betonowe Wejherowo 1

Read 1473 times Last modified on Thursday, 20 May 2021 12:26
More in this category: « Daszki szklane

Kontakt

BBS-NIERDZEWNE DAMIAN STRĄGOWSKI
UL. KLONOWA 8
84-207 ŁĘŻYCE
NIP 588-213-67-66

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 790 850 058

tel. 790 850 054

Mapa dojazdu

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Top