biuro@bbs-nierdzewne.pl | tel.: 790 850 058 lub 790 850 054

Wednesday, 12 December 2018 13:51

Kostka brukowa

Written by 
Rate this item
(0 votes)

kostka brukowa - Wejherowo Reda Rumia

Kostka brukowa - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Kostka brukowa – dlaczego każdy decyduje się właśnie na nią?

Odpowiedzi na to pytanie jest naprawdę dużo. Nie bez przyczyny kostka brukowa z każdym dniem coraz bardziej dominuje powierzchnie zarówno miejskie, jak i prywatne. Za wyraźnym sukcesem tego materiału stoi cała gama zalet, która czyni go całościowo lepszym od dowolnie wybranego konkurenta, nawet jeśli w którymś względzie mu ustępuje.

kostka brukowa - Gdańsk Gdynia Sopot

Dla każdego coś innego

Mnogość kształtów oraz materiałów różniących się fakturą i kolorem, z których wykonuje się kostkę, sprawia, iż z jej pomocą zrealizować można wizję każdego architekta, i nie sposób znaleźć takiego podjazdu, chodnika lub ogródka, do którego nie dałoby się dobrać atrakcyjnego, doskonale pasującego wzoru. Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów, modułowy charakter kostki brukowej pozwala tworzyć własne kombinacje najróżniejszych stylów. Liczba możliwości jest nieograniczona!

kostka brukowa Rumia Wejherowo Reda

Przede wszystkim – trwałość!

Dzięki możliwości stosowania jeszcze w fazie produkcyjnej rozmaitych, dodatkowych domieszek takich jak np. piasek kwarcowy podnoszone są poszczególne walory użytkowe kostki brukowej. W efekcie otrzymujemy produkt doskonale dostosowany do naszych potrzeb – elastyczny, odporny na ścieranie, duże obciążenia, mrozy czy skrajne temperatury. Estetów z pewnością ucieszy fakt, iż impregnowana kostka zachowuje swój pierwotny kolor na długie lata!

Modularność kluczem do sukcesu

kostka brukowa - Gdańsk Gdynia Sopot Rumia Wejherowo Reda

Najbardziej charakterystyczne zalety nawierzchni wykonanych z kostki brukowej wynikają z ich drobnej, niejednolitej struktury. Ułożenie takiej nawierzchni jest bardzo proste, nie wymaga ono bowiem stosowania żadnych dodatkowych substancji wiążących. Układanie kostki brukowej dokonuje się na podsypce t.j mieszanki cementu ze żwirem. Niesie to ze sobą istotną korzyść; jeżeli któryś z elementów ulegnie już jakiemuś uszkodzeniu, to wymienienie go nie sprawia najmniejszych trudności.

Kostka brukowa - nasza oferta

Kostka brukowa dostępna będzie w naszej ofercie już pod koniec stycznia 2019r w naszym sklepie: SKLEP BBS.

 

Kostka brukowa - profesjonalne układanie kostki brukowej


 

Read 544 times Last modified on Tuesday, 19 February 2019 13:36

Kontakt

BBS-NIERDZEWNE DAMIAN STRĄGOWSKI
UL. KLONOWA 8
84-207 ŁĘŻYCE
NIP 588-213-67-66

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 790 850 058

tel. 790 850 054

Mapa dojazdu

Top