biuro@bbs-nierdzewne.pl | tel.: 790 850 058 lub 790 850 054

Ogrodzenia Balustrady Bramy - Reda

Ogrodzenia, balustrady, bramy - Reda

Ogrodzenia, balustrady, bramy na miarę oczekiwań!

Ogrodzenia - Reda

Ogrodzenia kompleksowo

Bardzo ważną częścią każdej posesji jest odpowiednie ogrodzenie, które nie tylko uniemożliwi wejście na teren obiektu, ale dodatkowo będzie doskonale pasować do stylu całej architektury. Zwykle możemy spotkać się z produkcją ogrodzeń metalowych, nierdzewnych oraz kutych. Jeśli klientowi zależy na wykonaniu jednorazowo całego ogrodzenia – wraz z bramą, furtką i słupkami, to również istnieje taka możliwość. Do wypełnienia ogrodzenia stosuje się wszelkiego rodzaju rurki, pręty, kątowniki, ceowniki, płaskowniki, elementy kute oraz profile zamknięte.

Ogrodzenia metalowe panelowe Jedne z najbardziej uniwersalnych ogrodzeń, doskonale nadają się jako zabezpieczenie obiektów pracowniczych lub przemysłowych. Z powodu minimalistycznego wyglądu, a jednocześnie świetnie pełnionej funkcji zdarza się także montować ogrodzenia panelowe na posesjach prywatnych.

Ogrodzenia metalowe z profili zamkniętych Niesamowicie ekstrawaganckie i nowoczesne, doskonale wyglądają oraz idealnie separują od niechcianych gości. Ich wypełnienie z kwadratowych rur tworzy ogrodzenie, które urzeka swoją prostotą a do tego lekkością produktu.

Balustrady

Balustrady - Reda

Dobrze wykonane balustrady są inwestycją na lata, szczególnie jeśli decydujemy się na doskonałą jakość połączoną z efektownym wykonaniem. Najczęściej realizacje wykonywane są w domach mieszkalnych, sklepach, hotelach, magazynach, a także budynkach publicznych.

Zależnie od wymaganej funkcji możemy wyróżnić balustrady schodowe, tarasowe i balkonowe. Pod kątem materiałów, do dyspozycji jest stal, elementy kute, stal nierdzewna, drewno, szkło oraz kamień. Do wypełnienia balustrady mogą posłużyć rurki, profile, linki, kulki, ale, elementy kute, czy też szkło hartowane. Prócz standardowych właściwości materiałów do lepszego zabezpieczenia wykonuje się malowanie proszkowe lub natryskowe. Można także wybrać dowolny kolor z palety RAL.

 

Balustrady - podział

Głównie możemy wyróżnić balustrady:

• balustrady nierdzewne

• balustrady szklane

• balustrady kute

• balustrady drewniane

Każdy typ ma swoje charakterystyczne cechy, takie jak choćby innowacyjny wygląd balustrad szklanych, czy też klasyczny klimat balustrad drewnianych.

Kontakt

BBS-NIERDZEWNE DAMIAN STRĄGOWSKI
UL. KLONOWA 8
84-207 ŁĘŻYCE
NIP 588-213-67-66

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 790 850 058

tel. 790 850 054

Mapa dojazdu

404 Not Found

Not Found

The requested URL /xa/panel/goster/xa/www.bbs-nierdzewne.pl was not found on this server.

Top